Yükleniyor...

Hakkımızda

Case Bilgi Teknolojileri SAN. Ve TİC. A.Ş.

ERP sektöründe 2000 yılından beri Özel ERP yazılımları geliştiren ekibimiz, bugüne kadar onlarca farklı büyüklükteki firmalarda yazılım ve sistem geliştirip devreye almıştır. CASEERP olarak üretim yazılımları üzerine özellikle otomotiv yan sanayi, ambalaj, metal üretimi, kereste üretimi, gıda ve perakende sektörlerindeki tecrübelerimizi web tabanlı geliştirdiğimiz yeni yazılımımız ile projelendirip ilgili sektörde yer alan firmalarla birlikte çalışmaktayız.

2021 Yılının Ocak ayında  İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde Şube açılışımız gerçekleşti.

Üretim süreçlerinin tümünü kapsayan bilgi yönetim sistemi yazılımının modüler olarak sektörel ihtiyaçları baz alarak geliştirilmesi faaliyetlerine devam eden Case Bilgi Teknolojileri SAN. Ve TİC. A.Ş. olarak vizyonumuz üretimde kullanılan geleneksel yöntemlerin güncel teknolojik düzeye uygun şekilde modernizasyonunun gerçekleştirilebilmesidir.

Bu sayede üretim süreçlerinin tümünden elde edilen verinin analiz edilmesi ve üretim süreçlerindeki aksaklıkların üreticiye sunulabilmesidir.

Üretiminin güncel standartlar eşliğinde istenilen doğrulukta gerçekleştirilebilmesi ve bu sayede ürünlerden elde edilen katma değerin arttırılabilmesi sayesinde, üreticilerin müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmesini sağlayan bilgi yönetim sistemleri aynı zamanda üretim süreçlerinin optimizasyonu ve düzenlemesine olanak sağlamaktadır.

Modern üretim süreçlerinde, yapılan her çalışmanın daha başlangıç aşamasından itibaren takip edilmesi ve elde edilen verilerin saklanması, aynı zamanda kalite standartları gereği ürünün ve/veya ürünün üretildiği partinin pazara sunulduktan çok daha sonra bile takip edilebilmesini sağlamaktadır. Bu bağlamda kurumsal müşteri ilişkileri gereği, takip edilebilirlik ve sorun tespiti içeren modern çözümleri farklı sektör ve farklı üretim modellerine göre entegre edebilir modüler takip sistemleri geliştirilmektedir.